loader
POPÜLER ARAMALAR

Burs Başvuruları

2023-2024 Eğitim ve Öğrenim Yılı için burs başvuru tarihleri 10 Ekim- 17 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir. Başvurularınız belirlenen tarihlerde www.microfon.co web sitesi üzerinden kabul edilmektedir.

list
Kamuoyu Bilgilendirme

Vakfımız iletişim kanalları üzerinden yapılan şikayetler sonucunda yaptığımız araştırmalarda, WhatsApp üzerinden “www.ogrenciisleri.com adresine yaptığınız Şaban Cengiz Vakfı burs başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır.” şeklindeki mesajlar gerçeği yansıtmamaktadır. Vakfımızın burs başvuruları Ekim ayında www.microfon.co adresi üzerinden alınmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kardeş Okul Ziyaret

2018’den beri devam ettiğimiz ‘Kardeş Okul’ projemiz kapsamında Adıyaman’da bulunan Gökçay, Palanlı ve Ormaniçi köy okullarını ziyaret ettik. Çalışma arkadaşlarımızın katılımıyla gerçekleşen ziyarette; öğrencilerin ve okulların ihtiyaçlarını tespit ederek çalışmalara başladık. Karne günü yaptığımız bu ziyarette sevinçlerine ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kamuoyu Bilgilendirme

Vakfımızın iletişim kanalları üzerinden yapılan sayısız şikayet sonucunda yaptığımız araştırmalarda, şirketimize ait logoların değiştirilerek kullanıldığı anlaşılan www.cengizholdingvakfi.org internet sitesinin şirketimiz ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.